Poczuj się u nas bezpiecznie – podwyższone standardy higieniczne w CMB

Zwiększone bezpieczeństwo klientów

W trosce o zdrowie naszych pracowników oraz klientów, wdrożyliśmy specjalny program zwiększający bezpieczeństwo względem COVID-19. Zobacz, jakie ułatwienia stosujemy z powodzeniem.

Obsługa biurowa

Wszystkie dokumenty przesyłamy drogą elektroniczną. Pozwala to na ograniczenie zbędnego kontaktu, a także przyspiesza wszelkie procedury. W dodatku cieszymy się, że ograniczamy użycie papieru, działając na korzyść środowiska.
Zarówno pracownicy, jak i osoby odwiedzające CMB zobowiązane są do noszenia maseczki na całym terenie, czyli na placu, w punkcie serwisowym oraz w biurze. Do stałej dyspozycji są płyny dezynfekcyjne. Aby ograniczyć przepływ ludzi, nasi specjaliści pracujący w oddzielnych działach, starają się nie migrować między budynkami – prosimy o uszanowanie tej zasady.

Zgłaszanie szkody komunikacyjnej

To klient decyduje, gdzie mają zostać wykonane oględziny samochodu. Dojeżdżamy do wskazanego miejsca lub zapraszamy do swojego punktu przy ul. Połczyńskiej 89A w Warszawie. Jeżeli uszkodzenia pojazdu są powierzchowne, klient nie musi być obecny przy wizji. Może przekazać kluczyki do samochodu także osoby trzecie.
Specjalista CMB, który dokonuje oględzin, zawsze jest w maseczce i jednorazowych rękawiczkach. Nie dotyka wnętrza pojazdu: otwiera drzwi i bezdotykowo robi zdjęcia. Po zakończeniu przeglądu dezynfekuje kluczyki i pozostawia je na dachu (jeśli właściciel znajduje się w bezpiecznej odległości) lub w umówionym miejscu. Oddala się od pojazdu, jednocześnie informując o tym klienta.

Dodatkowe informacje

Jesteśmy pełni nadziei, że rygorystyczne podejście do nowych zasad, jakie wprowadziliśmy w naszej firmie, pozwoli zachować komfort i bezpieczeństwo oferowanych usług. Jeśli pojawią się pytania dotyczące ozonowania samochodu lub dodatkowych procesów dezynfekcyjnych, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Polecane wpisy

Zadzwoń