Oferta dla flot

Obsługa flot samochodowych: serwis Warszawa-Bemowo

W naszym Centrum Motoryzacji Bemowo w Warszawie zajmujemy się kompleksowo obsługą i naprawą flot samochodowych dla małych i dużych firm. 

Na czym polega obsługa floty samochodowej?

Jeżeli Twoja firma ma rozbudowany tabor, czyli składa się z kilku, a nawet kilkunastu czy więcej samochodów, doskonale zdajesz sobie sprawę, jak czasochłonne jest zajmowanie się nimi. Dotrzymywanie regularności przeglądów, poszukiwanie zaufanego wykonawcy szkody powypadkowej, utrzymanie odpowiedniego stanu wraz z eksploatacją, wymiana opon, olejów i innych płynów, formalności związane z awariami, kontrola wydatków to niekończąca się lista zadań, które trzeba wykonać dla bezpieczeństwa pracy i kierowców. Nie musisz jednak uczyć się tego wszystkiego sam – skorzystaj z usług profesjonalnej obsługi floty samochodowej.

Koszty takich usług zwracają się bardzo szybko, a dodatkowo oszczędzasz mnóstwo czasu i energii. Przy współpracy B2B wykonujemy wszystkie formalności: od zgłoszenia szkody, poprzez proces dokumentacyjny, aż po naprawę i oddanie kluczy w Twoje ręce. Zakres naszych usług obejmuje zarówno naprawy gotówkowe, jak i bezgotówkowe, OC oraz AC. Auto na czas naprawy dla naszych kontrahentów dostarczamy GRATIS. 

Co daje obsługa floty samochodowej?

Zamiast zajmować się każdym samochodem z osobna, w ramach jednej umowy zbiorczo włączasz do usługi wszystkie pojazdy w swojej Firmie. To nie tylko duża oszczędność dla każdego przedsiębiorcy (a w tych trudnych czasach liczy się każda złotówka!), ale również spokój i bezpieczeństwo. Jako właściciel Firmy nie musisz być zaangażowany w każdą błahostkę dotyczącą np. eksploatacji samochodów czy sezonowych wymian, przeglądów. To my pamiętamy o ważności dowodów rejestracyjnych i pilnujemy wszelkich formalności oraz zgodności w dokumentacji z obecnie panującymi przepisami prawnymi. Nie musisz się martwić, że Twój pracownik zostanie bez samochodu w razie awarii, ponieważ zapewniamy wiele benefitów dla naszych kontrahentów, w tym także oczywiście bezpłatnie auto zastępcze takiej samej klasy, jak to będące w naprawie. 

Dlaczego Centrum Motoryzacji Bemowo?

Jako nieliczni na polskim rynku dysponujemy certyfikaty większości producentów marek pojazdów i zabiegamy o formalne zaświadczenia bezpieczeństwa transakcji. Jesteśmy zaufanym kontrahentem – na stałe współpracujemy z firmami leasingowymi, a także instytucjami bankowymi. Transparentność naszych działań potwierdza obecność na listach rekomendowanych przez wspomniane powyżej placówki. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. PZU, OTOMOTO, Uniqa, PKO Leasing, Porsche Inter Auto, Innovation Group, LeasePlan, Generali.

Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj swoje benefity

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla Firm na sezon 2023. W celu nawiązania współpracy, zapraszamy do kontaktu, aby ustalić indywidualne warunki, odpowiadające potrzebom Twojej firmy.

 

Godziny otwarcia biura

Zaufali nam

Zainteresowany współpracą?

Zadzwoń