Obsługa floty samochodowej – na czym polega?

Flota samochodów

W ofercie Centrum Motoryzacji Bemowo znajduje się obsługa floty samochodowej. Usługa dedykowana jest do właścicieli zarówno małych, jak i dużych firm.

Co wchodzi w ramy współpracy?

W odróżnieniu od innych zakładów samochodowych, w Centrum Motoryzacji Bemowo firmy, które zdecydują się powierzyć nam swoją flotę, zostaną obsłużone kompleksowo, bez względu na rodzaj wykonanych napraw i prewencji. Diagnostyka komputerowa, wulkanizacja, naprawa zawieszenia, wymiana tarcz hamulcowych, serwis klimatyzacji, mechanika samochodowa, a nawet drobne poprawki, również lakiernicze itd. – wszystko wchodzi w skład.
Otaczamy nasze floty opieką od A do Z!

Dlaczego to się opłaca?

W firmach, które zapewniają swoim pracownikom samochody, nie da się uniknąć kosztów eksploatacyjnych. Można jednak je zmniejszyć – i to znacząco. Dla naszych abonentów zastrzeżone są specjalne rabaty. Oferujemy tak konkurencyjne warunki współpracy, że przedsiębiorstwa zwykle zostają z nami na lata. W portfolio CMB znajduje się wiele znaczących małych i dużych firm z branży finansowej, gastronomicznej czy transportowej.

Inne korzyści

Każdy przedsiębiorca ma wiele na głowie – nie potrzebuje dodatkowej pracy w postaci zamartwiania się samochodami firmowymi. Przejmujemy odpowiedzialność za przeglądy, naprawy, załatwianie wszystkich formalności. W przypadku usterki, ani osoba użytkująca samochód, ani właściciel nie muszą przejmować się szczegółami. Przekazują nam uszkodzony pojazd i bez żadnych przerw mogą kontynuować swoją pracę, ponieważ otrzymują od nas auto zastępcze.

Jeśli poszukujesz serwisu, który w sposób profesjonalny podejmie się zarządzania Twoją flotą samochodową – zapraszamy do kontaktu.

Polecane wpisy

Zadzwoń