Dlaczego warto powierzyć samochód w nasze ręce?

Samochód w naszych rękach

Sprawny samochód to podstawa bezpieczeństwa Twojego i rodziny. To dlatego tak ważne jest, abyś oddał swój pojazd w ręce profesjonalistów. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać właśnie Centrum Motoryzacji Bemowo!

Nowoczesny sprzęt

Jesteśmy dumni z rozbudowanego parku maszyn, jaki znajduje się w naszym Centrum Motoryzacji Bemowo. Dysponujemy narzędziami naprawczymi i diagnostycznymi, które pozwalają nam na obsługę najnowszych modeli z rozbudowaną elektryką.

Zdradzimy też nasz sekret: w naszych zasobach znajdują się zapasowe narzędzia. Sięgamy po nie w razie usterek tak, aby nie tworzyć przerw w pracy.

Wykwalifikowani specjaliści

Centrum Motoryzacji Bemowo to przede wszystkim ludzie – wykwalifikowani, pełni pasji, z doświadczeniem. Naszych specjalistów mogą pozazdrościć inne zakłady w Warszawie – niejednokrotnie wykonaliśmy naprawy „niemożliwe” po obniżonych kosztach dzięki pomysłowości fachowców zasilających drużynę CMB.

Wyjątkowe podejście do klienta

Nie musisz być asem motoryzacji, aby cieszyć się sprawnym i zadbanym pojazdem! Jeśli sobie życzysz, dokładnie wytłumaczymy i pokażemy, na czym polega usterka i jej naprawa. Bardzo się cieszymy, gdy nasi klienci zdradzają nam, że wreszcie czują się komfortowo w serwisie samochodowym. Zwłaszcza, gdy sprawa dotyczy kolizji – wiemy, że czasami sytuacje są stresowe, więc dokładamy wszelkich starań, aby poprawić samopoczucie naszego klienta i by wyszedł z pewnością, że wszystko będzie w porządku, bo pojazd trafił w najlepsze ręce.

Jasne warunki współpracy

Bez żadnych niespodzianek. Informujemy naszego klienta, kiedy usługa zostanie wykonana i ile będzie kosztować. Po wykonaniu naprawy prosimy o odebranie samochodu.

Wysokie standardy higieniczne

W obliczu światowej pandemii jako jedni z pierwszych serwisów motoryzacyjnych w Warszawie podjęliśmy środki zachowania maksymalnego rygoru higienicznego. Wdrożyliśmy odpowiednie procedury na każdym etapie naszych usług – od pierwszego kontaktu z klientem po wydanie zdezynfekowanych kluczyków.

Kompleksowa obsługa

Wybierając Centrum Motoryzacji Bemowo, nie potrzebujesz żadnych innych serwisów! U nas na miejscu znajdują się wszystkie usługi, jakich potrzebujesz: diagnostyka, przeglądy okresowe, naprawa mechaniczna i komputerowa, lakiernictwo, przyjmowanie szkód komunikacyjnych, wulkanizacja, wynajem samochodów, holowanie, samochody zastępcze. Jako profesjonaliści zawsze dajemy gwarancję zadowolenia.

Przekonaj się, jak otrzymać wysoki standard usług w bezkonkurencyjnych cenach na terenie Warszawy. Zapraszamy do kontaktu!

Polecane wpisy

Zadzwoń