O nas

Centrum Motoryzacji Bemowo jest doświadczoną firmą, która świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi naprawczo-lakiernicze. Na naszą reputację pracujemy od 2014 roku, jednak historia zakładu przy ulicy Połczyńskiej sięga lat 80. ubiegłego wieku, ponieważ branża motoryzacyjna to nasza tradycja rodzinna.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem lakierniczym, diagnostycznym, pomiarowym i rozbudowanym parkiem maszyn naprawczych. W drużynie CMB grają najlepsi eksperci na rynku – w tym Mistrz Europy w lakiernictwie! Stale pogłębiamy wiedzę, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie w Warszawie.

Cezary Marek, założyciel CMB to pasjonat samochodów i motocykli, ale równie, co z maszynami, uwielbia spędzać czas z ludźmi. Dlatego na rynku wyróżnia nas bardzo ludzkie podejście do formalności i troska o klienta, którą okazujemy m.in. pomagając z dokumentacją dotyczącą likwidacji szkód komunikacyjnych.

Każdy przypadek jest dla nas wyjątkowy i wkładamy wiele wysiłku, aby klient wychodził zawsze zadowolony. Wciąż podwyższamy standardy obsługi i zachowujemy ścisły rygor higieniczny, zapewniając bezpieczeństwo i komfort.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów indywidualnych oraz firmy.
Z powodzeniem serwisujemy małe i duże floty samochodowe.

CMB W MEDIACH

Zobacz, jak pokazują nas media! Zapraszamy również do śledzenia naszych kanałów na Facebooku i YouTube.

Zainteresowany współpracą?

Zadzwoń