Naprawy bezgotówkowe

Naprawy z OC

Jeżeli masz uszkodzone auto z własnej winy lub masz szkodę parkingową gdzie sprawca zdarzenia jest nieznany i chciałbyś/chciałabyś prześlij nam wiadomość TU lub zadzwoń na numer Ewy lub Natalii. W naszym serwisie poprowadzimy Cię krok po kroku od zgłoszenia szkody poprzez wypełnienie dokumentów(wszystkie formalności zrobisz z nami na miejscu w czasie maksymalnie 30 minut), oględziny auta, wykonanie kosztorysu i naprawę auta. Wszystko odbywa się bezkosztowo i bezstresowo. Poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo także musisz wziąć ze sobą dokumenty, resztę załatwimy za Ciebie.

Naprawy z AC

Jeśli masz uszkodzone auto z winy sprawcy i chciałbyś/chciałabyś naprawić je bezgotówkowo prześlij nam wiadomość TU lub zadzwoń do Ewy lub Natalii. W naszym serwisie poprowadzimy Cię krok po kroku, wypełnimy z Tobą dokumenty i prześlemy wszystko do ubezpieczyciela. W czasie gdy będziesz w biurze wypełniał dokumenty nasz technik wykona oględziny auto i sporządzi dokumentację zdjęciową oraz kosztorys.
Za wszystkie czynności, które wykonamy nie ponosisz żadnych kosztów jeśli naprawisz u nas auto. Również u nas otrzymasz auto zastępcze na czas naprawy na koszt ubezpieczyciela. Zgłoszenie szkody, wypełnienie dokumentów, wykonanie oględzin trwa około 30 min., a o dokumentach potrzebnych do likwidacji szkody i naprawy auta poinformujemy Cię telefonicznie/mailowo(forma kontaktu zależy od Ciebie)

Zadzwoń